1.jpg

«‎Logoroom»: будемо вам раді!

Центр розвитку «Logoroom» пишається тим, що притримується високих стандартів освіти і виховання. Наш сумлінний персонал прагне забезпечити сприятливе середовище, в якій буде розвиватися ваша дитина.

«Logoroom»: хто ми

Думати. Запитувати. Комунікувати. Експериментувати. «Logoroom» розвиває у дітей ці та інші необхідні навички. З моменту заснування ми допомагаємо дітям на кожному етапі розвитку.

 

Всі заняття спрямовані на повноцінний емоційний та інтелектуальний розвиток дітей. Завдяки мотивуючим ситуаціям та прикладного навчання діти успішно освоюють програму.

Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше і записати свою дитину в групу.

Cute Feet
 

Наші освітні програми

Вчимося граючи

За наш час існування ми розробили та адаптували програми, які легко засвоюються та відповідають освітнім стандартам і потребам сучасного світу. Створюючи сприятливе середовище, ми гарантуємо, що кожна дитина отримає саме те, що йому потрібно.

Заняття проводяться тільки за попереднім записом!

Kids Drawing

Творча майстерня

Наша нова і сама популярна пропозиція. Пропонуємо творчий розвиток вашої дитини в різних форматах та сферах. Якщо ви зацікавились, то зв'яжіться з нами, щоб забронювати місце для вашої дитини.

montessori.jpg

Сенсорна інтеграція

Метод, суть якого полягає в навчанні організму дитини адаптивно реагувати на різні сенсорні стимули.

Заняття із сенсорної інтеграції – це робота через тіло.
Діти можуть неправильно інтерпретувати тактильну, зорову, слухову, нюхову, смакову та рухову інформацію, що призводить до проблем поведінки, навчання, розвитку мовлення, спілкування, м’язового тонусу та координації.

В той час метод допомагає покращити праксис, як від простих його проявів – відсмикнути руку від гарячої води, до складнішого – самостійно одягнутися, навчитися писати, відповісти на запитання, спланувати маршрут.

children-write-in-notebooks-with-a-pen_9

Підготовка до школи

Школа - це важливий етап у житті кожної дитини. Але ми знаємо, як буває важко до нього підготуватися. Тому ми забезпечуємо міжпівкульну взаємодію, розвиток логічного мислення, емоційного інтелекту, математичних навичок та готуємо руку до письма.

logoped-minsk.jpg

Логопед

Малюкам неправильна вимова звуків або заїкання може заважати вчитися, спілкуватися з однолітками, а у дорослих - викликати серйозні комплекси. Допоможемо вашій дитині пропрацювати та виправити вимову.

Можливі групові ( до 3 дітей) та індивідуальні заняття.

Kids in Art Class

Корекційне заняття

Корекційне заняття спрямоване на корекцію порушень шляхом розвитку особистості, її пізнавальної діяльності, емоційно-вольової сфери та мовлення. На даних заняттях проводиться корекція наявних порушень психо-фізичного розвитку та забезпечуються умови для розвитку усіх психічних процесів, що сприятимуть максимальній соціалізації дітей.

11c6608-pershij-klas755.jpg

Репетитор початкових класів

Якщо у вашої дитини виникають проблеми із засвоєнням навчального матеріалу, наші педагоги допоможуть вирішити ці проблеми: детально роз'яснять незрозумілу тему та ін.

adec8d.dij2is.l4ug.xc.m8.jpg

Діагностичне заняття

Вам здається, що ваша дитина відстає в розвитку від однолітків (не розмовляє, погано розмовляє, занадто рухлива, важко запам'ятовує вірші та ін.)? Наші педагоги визначать наявні порушення психо-фізичного розвитку та допоможуть їх подолати з урахуванням механізмів їх виникнення та з опорою на найбільш збережені функціональні системи розвитку.

 

«Logoroom»: наша місія

Ми віримо, що діти добре розвиваються там, де дорослі цінують їх індивідуальність, забезпечують підтримку і можливість для емоційного, соціального та творчого зростання. З огляду на сильні сторони, інтереси і допитливість кожної дитини, ми допомагаємо їй досліджувати навколишній світ, розвивати нові здібності і формувати близькі стосунки.

как-организовать-открытие-детского-мини-
 

Інформаційні матеріали

Файли для завантаження

Прайс на послуги

 

Контакти

м. Ужгород, вул. Заньковецької, 6/37

+380990053625

Надіслано!